Dostawcy

Jesteśmy dumni z tego, że stale jesteśmy dla naszych klientów atrakcyjnym partnerem systemowym i projektowym, który często zaskakuje nowymi pomysłami i doskonałymi produktami

Gwarantem sukcesu są tu dostawcy, którzy również wyznają te cele. Wspólnie pracujemy nad stałą optymalizacją naszych wyrobów oraz modułów, podejmujemy innowacyjne inicjatywy, sprawdzamy nasze bazy kosztowe, razem zabezpieczając w ten sposób naszą doskonałą pozycję rynkową.

Dla naszych klientów dążymy do osiągnięcia najwyższej jakości usług – wspólnie z naszymi dostawcami

Motorem tych inicjatyw, podejmowanych przez nas na co dzień od nowa, jest nasze ugruntowane ukierunkowanie na klienta i cel optymalizacji jakości produkcji oraz wydajności dostaw dla naszych klientów z branży motoryzacyjnej. Dział zakupów międzynarodowych naszej grupy uwzględnia wysokie wymagania klientów wobec nas i jest odpowiedzialny za doskonałą jakość produktów pozyskiwanych od dostawców.

Partnerstwo oparte na wspieraniu dostawców

Wybieramy dostawców na podstawie obiektywnych i możliwych do zrealizowania kryteriów, a ich działalność oceniamy stale na podstawie przejrzystych reguł. Gotowość naszych dostawców do wprowadzania innowacji prowadzi do stałej optymalizacji produktów umożliwiającej zapewnienie i dalszy rozwój naszej konkurencyjności na polach funkcjonalności, jakości i ceny. Jesteśmy rzetelnym i silnym partnerem naszych klientów – takiego zaangażowania oczekujemy również od naszych partnerów na rynku zaopatrzenia, który dla nas nie ma granic.

 
 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję