Sprzedaż

Wyznacznikiem wszelkich działań w Schaeffler Gruppe są potrzeby klienta

Sukces naszego przedsiębiorstwa widzimy w sukcesie naszych klientów. Dlatego też nasza działalność handlowa opiera się na idei partnerstwa z naszymi klientami.

Pełen serwis i doradztwo zarówno w zakresie problemów technicznych, jak i handlowych znajdują się dla nas zawsze na pierwszym planie.

Jesteśmy partnerami handlowymi w dowolnym miejscu na świecie

Nasza obecność na rynkach całego świata, zarówno w formie przedstawicielstw krajowych, przedstawicielstw, jak i reprezentacji obsługi technicznej gwarantuje stały kontakt z klientem, będąc tym samym podstawą do natychmiastowego uwzględniania i realizacji jego potrzeb.

Partnerstwo jest silnie zakorzenione w naszej organizacji

Pojęcia takie jak partnerstwo w zakresie inżynierii i systemów rozumiemy jako służbę na rzecz naszych klientów. Razem z nimi chcemy osiągać najlepsze wyniki. Istotny jest fakt, że założenia te znajdują odzwierciedlenie w organizacji wewnętrznej naszej firmy.

Podział na sektory Motoryzacja, Przemysł i handel oraz dalsze podziały wg branż są naszą odpowiedzią na potrzeby rynku w stosunku do szybkości działania oraz elastyczności. Pytania, informacje, wymagania i życzenia naszych klientów pewnie i szybko docierają tam, skąd nadejdzie do nich natychmiastowa i treściwa odpowiedź.

 
 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję