Produkty & Usługi

X-life

X-life - znak jakości dla wymiernego wzrostu wydajności

 
X-life - znak jakości dla wymiernego wzrostu wydajności

X-life stanowi znak jakości dla szczególnie wydajnych wyrobów marek INA i FAG. Są one nacechowane podwyższoną trwałością nominalną i eksploatacyjną, co jest skutkiem wyższej nośności dynamicznej w stosunku do standardów dotychczasowych.

 

Zalety X-life

 
X-life otwiera przed Państwem rozszerzone możliwości konstrukcyjne:
Przy tym samym obciążeniu i niezmienionej przestrzeni zabudowy zwiększa się trwałość nominalna i eksploatacyjna łożysk X-life. Okresy serwisowania mogą zostać wydłużone.
Z drugiej strony przy tej samej przestrzeni zabudowy i takiej samej trwałości nominalnej jest możliwe zwiększenie przenoszonych obciążeń.
Jeżeli trwałość nominalna i obciążenie pozostają niezmienione, łożyska X-life umożliwiają koncentrację osiągów, co pozwala na optymalizację zabudowy i zredukowanie ciężaru.
Dzięki temu łożyska X-life przyczyniają się znacząco do ogólnej poprawy rentowności.

X-Life - Pomiary

 
 
Powierzchnia standardowa
(przykład łożysko walcowe)
  Powierzchnia X-life
(przykład łożysko walcowe)

Wprowadzenie nowocześniejszych technik wytwarzania i ulepszonych konstrukcji wewnętrznych zwiększa wydajność łożysk. To prowadzi do ulepszenia i ujednolicenia powierzchni i obszarów stykowych a tym samym do optymalizacji rozkładu obciążenia w łożysku.

 

X-Life - Przegląd produktów

 
 
 
 
Close
 
 
 
 
 
 
Close

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję