Branże & Zastosowania

Trzy silne marki w motoryzacji i przemyśle

Grupa Schaeffler ze swoimi trzema silnymi markami INA, LuK i FAG jest bardzo aktywna w sektorze motoryzacyjnym i przemysłowym.

Głównym klientem Grupy Schaeffler, z udziałem ponad 60% w obrocie, jest przemysł motoryzacyjny. Grupa Motoryzacja z markami INA, FAG i LuK jest dla prawie wszystkich producentów i najważniejszych poddostawców niezawodnym partnerem z odpowiednim know-how w zakresie układów przenoszenia napędu: silnik, podwozie, przekładnia, osprzęt dodatkowy z autach osobowych i ciężarowych.

W zakresie Przemysł Grupa Schaeffler dysponuje ponad 40000 seryjnie wytwarzanych produktów katalogowych marki INA i FAG, które znajdują zastosowanie w około 60 różnych sektorach przemysłu maszynowego- jest to niezwykle szeroki program produktowy. Nasze kompetencje produkcyjne jak i know-how w zakresie mechatroniki, narzędzi i środków smarnych czynią nas niezawodnym i sprawdzonym partnerem w sektorze przemysłowym na całym świecie.

Grupa Lotnictwo pod marką FAG i Barden rozwija i produkuje specjalne systemy łożyskowe dla przemysłu lotniczego i kosmicznego. Prawie wszystkie nowoczesne samoloty pasażerskie wykorzystują technologię łożyskową z FAG. Ponad to FAG jest partnerem w rozwoju i dostawcą do najważniejszych na świecie producentów śmigłowców.

 
 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję