Publikacje
 

Broszura | 2015-09
TECHNOLOGIES FOR CARS
Systems expertise down to the last detail

 
APP
Schaeffler Motorsport Quartets
 
KONTAKT
Branże & Zastosowania

Motoryzacja

System partnerstwa w przemyśle motoryzacyjnym

Współczesne pojazdy dysponują potężną mocą, są ciche jak też oszczędne, a równocześnie komfortowe i niezawodne. Przed kreatywną techniką postawione zostało zadanie połączenia tych przeciwstawnych w sposób oczywisty cech. Te wymagania obowiązują zarówno dla pojazdów z klasycznym napędem silnikiem spalinowym, jak też dla pojazdów hybrydowych i elektrycznych. Jako partnerzy przemysłu motoryzacyjnego należymy do wiodących w rozwoju i produkcji rozwiązań dla ambitnych wyzwań motoryzacyjnej przyszłosci.

Nasza bliskość z klientem i wspólne prace rozwojowe wyróżniają dział motoryzacji Schaeffler'a. Wraz z innowacyjnymi ideami, kreatywną inżynierią i rozległym know-how w produkcji, opracowujemy dla naszych klientów rozwiązania począwszy od rozwoju wyrobu aż do produkcji seryjnej.

 
Systemy napędowe
Systemy przekładniowe
Systemy napędowe

Nasze precyzyjne wyroby przyczyniają się w zasadniczy sposób do zmniejszenia zużycia paliwa przez silniki oraz spełniania coraz bardziej surowych wymagań odnośnie emisji spalin.
Systemy napędowe

 
Systemy przekładniowe

Nasze innowacyjne komponenty i systemy dla skrzyń biegów przyczyniają się rozstrzygająco do zwiększenia komfortu jazdy i obniżenia zużycia.
Systemy przekładniowe

 
 
 
Systemy podwozia
Dział systemów mobilności elektrycznej
Systemy podwozia

Nasze rozwiązania dotyczące podwozi znaczą obecnie daleko więcej niż tylko łożysko - rozwijamy je jako systemy mechatroniczne.
Systemy podwozia

 
Dział systemów mobilności elektrycznej

Schaeffler skupia swoja różnorodną aktywność na temacie mobilności elektrycznej w dziale e-mobilności.
Dział systemów mobilności elektrycznej

 
 
 

Schaeffler stosuje cookies, aby zapewnić optymalne wykorzystanie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację plików cookie. Więcej informacji

Akceptuję